عارف ربیعیان
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

عارف ربیعیان

نمایش 1–12 از 36 نتیجه

استاد عارف ربیعیان مدرس صاحب سبک در تدریس شیمی متولد ١١ مهر ١٣٧٢ می باشد که کودکی خود را در شهرستان گلپایگان گذراند. او کودکی سختی داشت ولی با وجود مشکلات فراوان توانست در چندین رشته ورزشی به مقام های کشوری برسد، از جمله رشته های اسکیت و شنا که به اردو های تیم ملی نیز دعوت شد.
استاد عارف ربیعیان در نوجوانی علاقه زیادی کتاب نویسی و رمان نویسی داشت و تا کنون بالای ١٠ جلد رمان نوشته اند.

استاد عارف ربیعیان در دوران دبیرستان وارد یک دبیرستان معمولی شد ولی از شدت علاقه به درس شیمی و ریاضی به صورت خود خوان تمامی منابع و رفرنس های خارجی را مطالعه میکرد و توانست در چندین مسابقه کشوری مقام طلا کسب کندو همچنین در سال ٩٤ توانست در مسابقات جهانی فرانسه مقام دوم را کسب کند.

استاد ربیعیان به خاطر کسب مقام های مختلف جزو نوابغ ایران محسوب شد و از بدو ورود به دانشگاه استخدام دولت شد و از همان ابتدا حقوق دریافت میکردن و از خدمت سربازی نیز معاف شدن.
استاد عارف ربیعیان در سال ۱۳۹۰ برای تحصیل به تهران آمده و در همان ابتدا به دلیل رزومه قوی در زمینه درس شیمی، توانست پس از اخذ مدرک کارشناسی، وارد دنیای صدا و سیما شده و کار خود را با اجرای زنده در برنامه تلویزیونی در سال ۱۳۹۴ آغاز کند.
مهندس عارف ربیعیان، نخستین بار تدریس درس شیمی را در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری به صورت زنده تدریس نمود و به دلیل توانمندی ذهنی و هوشی بالایی که در زمینه تکنیک های تست زنی شیمی و محاسبات شیمی داشت مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان، داوطلبان کنکور سراسری، تهیه کنندگان برنامه های تلویزیونی و موسسات مختلف کنکوری قرار گرفت.

استاد عارف ربیعیان با تدریس های قوی و فن بیان بالا توانست نظر همه را جلب کند و توسط تهیه کنندگان تلویزیون به عنوان مجری و کارشناس برنامه های یادگیری آسان و زنگ پنجم و یادگیری برتر در شبکه های ۲، ۴ و بیش از ٣٠ شبکه استانی دعوت شد.
در سال ١٣٩٤ ،مجله بیان، ربیعیان را برترین مجری و کارشناس تلویزیون خواند. به نوشته ایرنا استاد ربیعیان برنامه های متعددی از قبیل اوج یادگیری، یادگیری آسان، زنگ پنجم و یادگیری را به صورت زنده اجرا نمود و هم اکنون در برنامه های تلویزیونی مختلفی به صورت زنده تدریس می کند.
استاد ربیعیان نقش خیلی مهمی در درصد شیمی داوطلبین کنکور داشت به طوری که از سال ٩٤ با سخت شدن سوالات شیمی همچنان درصد شاگردان ایشان ١٠٠ در ١٠٠ بود و هر ساله ایشان نزدیک ٢٦٥ داوطلب را به ارزوی خودشون در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و دارو سازی و مهندسی های دانشگاه شریف میرساند.
محبوبیت استاد ربیعیان باعث شد کسانی که از درس شیمی فراری و بیزار هستن نیز به شیمی علاقه مند شوند و یک گام بلند برای موفقیت بردارن.